PPN Żabno - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Turniej Skrzat, Żak, Orlik

  • autor: mati8201, 2018-01-12 10:47

Rozgrywki halowe Skrzatów, Żaków i Orlików 2018r.

Skrzaty

I termin – 28.01.2018r. Niedziela – Mędrzechów 9:00

II termin – 25.02.2018r. Niedziela – Mędrzechów 9:00

III termin –wręczenie medali - do ustalenia Prawdopodobnie Żabno (w razie pogody w miesiącu marcu przechodzimy z rozgrywkami na zewnątrz)

Żaki

I termin – 04.02.2018r. Niedziela – Szczucin 14:00

II termin 18.02.2018r. Niedziela – Szczucin 14:00

III termin –wręczenie medali - do ustalenia Prawdopodobnie Żabno (w razie pogody w miesiącu marcu przechodzimy z rozgrywkami na zewnątrz)

Orliki

I termin – 11.02.2018r. Niedziela – Dabrowa Tarnowska 8:00

II termin – 24.02.2018r. Sobota – Dąbrowa Tarnowska 8:00

III termin –wręczenie medali - do ustalenia Prawdopodobnie Żabno (w razie pogody w miesiącu marcu przechodzimy z rozgrywkami na zewnątrz)

Lista zgłoszonych drużyn

Skrzaty

  1. LZS Mędrzechów – p. Radosław Woliński
  2. Szkółka Olesno – p. Mirosław Panek
  3. MGAS Radłów I – p. Marek Kowalik
  4. MGAS Radłów II – p. Marek Kowalik
  5. Polan Żabno  - p. Ryszard Łoś
  6. Łęgovia Łęg Tarnowski – p. Paweł Irla
  7. Unia Niedomice – p. Przemysław Wróbel
  8. Powiśle Bolesław – p. Arkadiusz Chwałek

Żaki

  1. MGAS „Bratko” Radłów I – p. Marek Kowalik
  2. MGAS „Bratko” Radłów II – p. Marek Kowalik
  3. Unia Niedomice – p. Przemysław Wróbel
  4. Szkółka Olesno – p. Mirosław Panek
  5. Łęgovia Łęg Tarnowski I – p. Paweł Irla
  6. Łęgovia Łęg Tarnowski II – p. Paweł Irla
  7. Wisła Szczucin I – p. Jarosław Będkowski
  8. Wisła Szczucin II – p. Jarosław Będkowski
  9. Polan Żabno – p. Ryszard Łoś
  10. Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – p. Paweł Trzpit
  11. FA Dąbrowa Tarnowska – p. Robert Antosz
  12. Termalica Bruk-Bet Nieciecza – p. Michał Jarząb

Orliki

  1. MGAS Brukarstwo „Habryś” Radłów I – p. Marek Kowalik
  2. MGAS Brukarstwo „Habryś” Radłów II – p. Marek Kowalik
  3. Wisła Szczucin – p. Jarosław Będkowski
  4. Szkółka Olesno I – p. Mirosław Panek
  5. Szkółka Olesno II – p. Mirosław Panek
  6. LZS Mędrzechów – p. Radosław Woliński
  7. Ava Grądy – p. Radosław Woliński
  8. Dunajec Konary - wycofani
  9. LZS Wietrzychowice – p. Stanisław Nowak
  10. Unia Niedomice – p. Przemysław Wróbel
  11. Dąbrovia Dabrowa Tarnowska I – p. Paweł Trzpit
  12. Dąbrovia Dabrowa Tarnowska II – p. Paweł Trzpit
  13. LZS Luszowice I – p. Jarosław Piasecki
  14. LZS Luszowice II – p. Jarosław Piasecki
  15. Łęgovia Łęg Tarnowski I – p. Paweł Irla
  16. Łęgovia Łęg Tarnowski II – p. Paweł Irla
  17. SP Niedomice – p. Daniel Krzaczek
  18. Pawęzów – p. Krzysztof Kijowski
  19. Nowa Jastrząbka – p. Tomasz Grabka
  20. FA Dąbrowa Tarnowska – p. Robert Antosz
  21. Termalica Bruk-Bet Nieciecza – p. Michał Jarząb

Szczegółowe terminarze zostaną zamieszczone do 16.01.201r. na stronie http://ppnzabno.futbolowo.pl/.

Drużyny SP Niedomice, Pawęzów, Nowa Jastrząbka - zobowiązane są do wpłacenia wpisowego przed ustaleniem terminarza do 15.01.2018 na konto PPN w Żabnie.

Ok 1 lutego wszystkie drużyny na adresy e-mail otrzymają FV za rozgrywki halowe drużyn młodzieżowych

Komisja Piłkarstwa Młodzieżowego PPN Żabno - Kontakt Marek Kowalik - 506458048


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [254]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zaprzyjaźnione kluby

herb

Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Żabnie

» Sędzia 3/2018
» Stroje
» Szkolenie

Reklama

Kontakt

Małopolski Związek Piłki Nożnej

PODOKRĘG ŻABNO

ul. Wł. Jagiełły 1

33-240 Żabno

tel. 146456012 wew 26 lub 27

fax (14) 6456420

email:  ppn.zabno@vp.pl

NIP 9930663515

nr konta:

26 8589 0006 0290 0937 3581 0001