PPN Żabno - strona nieoficjalna

II Konferencja Uczy Nas Piłka

• autor: mati8201, 2017-11-02 07:53

Konferencja to prestiżowe wydarzenie skierowane do trenerów piłki nożnej, przedstawicieli świata futbolu, sportu, nauczycieli w-f, instytucji publicznych oraz samorządów. Jest to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego, kto chce poszerzać swoją wiedze na temat szkolenia w piłce nożnej i nie tylko.

Data i miejsce

Sobota, 25 listopada 2017 || 9:00 – 18:30

Hala sportowo-widowiskowa Pałacu Młodzieży w Tarnowie
ul. Gumniska 28, 33-100 Tarnów

Tematyka

Celem Konferencji jest  zainspirować, pobudzić świadomość i poszerzyć horyzonty uczestników  w oparciu o polskie i zagraniczne doświadczenia oraz Narodowy Model Gry.

Piłka nożna to nie tylko najbardziej popularny sport na świecie. To przestrzeń, w której zbiegają się dokonania różnych dziedzin naukowych, takich jak medycyna, psychologia, fizjologia, biomechanika, neurobiologia, dietetyka.

Dobry trener musi być nie tylko dobrym fachowcem od techniki i taktyki, ale przede wszystkim dobrym pedagogiem i menedżerem osobą, która umie zarządzać sobą; talentami, z którymi pracuje;emocjami, które są wszechobecne; a także czasem, którego zawsze za mało.

Przyszłość polskiej piłki zależy od umiejętnego szkolenia młodzieży. Talent nie rodzi się samoistnie, lecz dojrzewa w zależności od odpowiednich bodźców dostarczanych przez środowisko, w którym dorasta.

Program Konferencji

Szczegółowy program konferencji zostanie opublikowany do 6 listopada br.

Wybitni prelegenci

Jacek Magiera – Przez większą część kariery zawodnika i trenera silnie związany z drużyną Legii Warszawa. Od 2006 roku pracował w warszawskim klubie na różnych stanowiskach będąc asystentem Dariusza Wdowczyka, trenerem rezerw. We wrześniu 2016 roku po krótkiej pracy w Zagłębiu Sosnowiec objął posadę trenera Legii Warszawa z którą w sezonie 2016/2017 występował w Lidze Mistrzów oraz wywalczył mistrzostwo Polski.

Tadeusz Pawłowski – Ze Śląskiem zdobył mistrzostwo Polski (1977), dwa tytuły wicemistrzowskie (1978 i 1982) oraz Puchar Polski (1976).  Reprezentant Polski.
Jako trener prowadził  Śląsk Wrocław, Polar Wrocław oraz austriackie SW Bregenz, SCR Altach, FC BW Feldkirch i szwajcarskie FC St. Margarethen. Przez wiele lat mieszkał w Austrii, gdzie był zatrudniony przez Austriacki Związek Piłki Nożnej jako pierwszy trener Akademii VFV w Bregenz. Po powrocie do Polski ponownie prowadził drużynę Śląska Wrocław (2014-2015), Wisły Kraków (2015-2016) a obecnie jest dyrektorem Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.

Marcin Dorna – Absolwent AWF Poznań. Długo związany z drużynami młodzieżowymi Lecha Poznań. Od 2008 roku pracuje w Polskim Związku Piłki Nożnej. W 2012 roku zdobył 3 miejsce na młodzieżowych Mistrzostwach Europy z reprezentacją U-17. W latach 2013 -2017 selekcjoner reprezentacji Polski U-21. Współautor Narodowego Modelu Gry.  Obecnie trener reprezentacji Polski U15.

Jakub Śpiegowski, Michał Stolarski – razem mają prawie 20 lat doświadczenia w pracy z dziećmi i prowadzeniu treningów piłki nożnej z najmłodszymi. Wspólnie prowadzą PNDD.pl i jeśli chcesz wiedzieć więcej to zapraszamy do strony O NAS.

Dla kogo

Konferencja skierowana jest do trenerów piłki nożnej w szczególności pracujących z dziećmi i młodzieżą, koordynatorów klubów sportowych, animatorów Orlików,  nauczycieli, pedagogów, przedstawicieli środowiska sportowego oraz rodziców zainteresowanych wspieraniem rozwoju sportowego swoich dzieci.

100 zł – 30.10 – 7.11.2017
120 zł – 8.11 – 14.11.2017
150 zł – 15.11 – 22.11.2017

Cena zawiera:

• ponad 8 godzin warsztatów szkoleniowych (teoria, zajęcia praktyczne)
  • Certyfikat
  • Materiały szkoleniowe w formie elektronicznej
  • Bufet kawowy
  • Obiad
  • Pakiet uczestnika
  • Specjalny zestaw do notatek dla trenera
  • Najnowsze wydanie Czasopisma „Asystent Trenera”

Poświadczenie udziału w konferencji może być podstawą do przedłużenia ważności licencji trenerskiej.

II Konferencja Uczy Nas Piłka jest także objęta Patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Wpisowe płatne przelewem do 3 dni od przesłania zgłoszenia.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 22 listopada 2017 r. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin II Konferencji Uczy Nas Piłka w Tarnowie – TUTAJ

Zapisy obywają się drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeń.

>> FORMULARZ ZGŁOSZENIA <<

DANE DO PRZELEWU

Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Boya-Żeleńskiego 4a
33-100 Tarnów

Rachunek bankowy: Krakowski Bank Spółdzielczy o/Tarnów

Tytuł: Imię i nazwisko/konferencja-unp

Koordynatorzy:

Bartosz Nakończy
wydzialszkolenia@ozpn.tarnow.pl

Jakub Drwal
tel.  783 670 631

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zaprzyjaźnione kluby

Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Żabnie

» Egzamin
» Egzamin !!! ZMIANA GODZINY !!!
» Zebranie

Małopolski Związek Piłki Nożnej

PODOKRĘG ŻABNO

ul. Wł. Jagiełły 1